تبلیغات
شاهوار،قاره کوچک - اقدام شجاعانه دکترجلالی سبب خیر شد


درباره وبلاگ:

آرشیو:

آخرین پستها :

پیوندها:

پیوندهای روزانه:

نویسندگان:

آمار وبلاگ:


Admin Logo themebox

اقدام شجاعانه دکترجلالی سبب خیر شد

نوشته شده توسط:همایون یاقوتی
سه شنبه 28 بهمن 1393-10:30 ب.ظ

ابتدا سری به خبرگزاری مهر قسمت استان سمنان بزنید ومطلب کارخانه سیمان

بیارجمند رامطالعه بفرمایید.

اقدام شجاعانه دکترجلالی در برخورد وانتقاد تند از اسودی مدیرکل اداره صنعت ومعدن استان سمنان باعث شده است که جناب مدیر کل به عملکردشان درقبال شاهرود توجه بیشتری نشان دهند ودرجلسه کارگروه صنعت ومعدن شاهرود حضوربیابند وخبرهای خوشی ازآن به اطلاع مردم رسانده شود از پروژه کارخانه سیمان بیارجمند که بعدسالها دوباره کارساختش شروع شده وانشاالله تا پایان سال 94 افتتاح می شود ورسیدگی به مشکلات سه شرکت نان حجیم وداروسازی فردوس ارا وسیمان بیارجمند.

امیدواریم که باافتتاح کارخانه سیمان بیارجمند مقداری از بیکاری سرسام آور منطقه بیارجمند کاسته بشود وباافتتاح کارخانه داروسازی فردوس آرا که فقط درگرو تامین سرمایه درگردش است شاهرود عزیز قدمی کوچک به سوی صنعتی شدن بردارد.

هدف ازاینکه این مطلب را آوردم انتقادازکسانی است که درداخل شهرستان هراقدام دکترجلالی راتبلیغاتی می خوانند ودوستان عزیز مرکزنشین هم که  آن را هوچی گری می نامند! جای تاسف است که اقدام شجاعانه دکترجلالی دردفاع ازحقوق موکلین خود تبلیغاتی یاهوچی گری خوانده می شود اقدام دکترجلالی دربرخورد بامدیرکل صنعت ومعدن استان از سرسوز قلبی ایشان که درعذاب غصه پدران ومادران شاهرودیست بوده است غصه ای که بخاطر چون شمع آب شدن فرزندانشان درورطه معضل بیکاری شاهدش هستند واین اقدام شایسته تقدیر است نه انتقاد!ونه تخریب! جلالی یک نفر است وهیچگاه امکانات یک دولت را دربرخورد وحل معضل بیکاری ندارد اما سعی کرده باپیگیری پروژههایی چون فولاد(ساخته شده)-طرح توسعه سیمان وکابل مغان(ساخته شده)سیمان بیارجمند(درمراحل پایانیست)-کنسانتره میوه توحید(ساخته شده)-داروسازی فردوس(مشکل نقدینگی دارد)-فولاد وکک غدیر(پروژهای عظیمی که درمراحل آغازین ساخت هستند)و.... به برطرف شدن این مشکل کمک کند. هرچندکه تعدادپروژه صنعتی ساخته شده درشاهرود  در مقابل معضل بیکاری اندک بوده است وشاهرودیها اسم های زیادی راشنیدند که هیچ وقت به مرحله ساخت نرسیدند اما همین بضاعت اندک هم حاصل تلاشهای پیگیرانه دکترجلالی بوده است اگربجای اینکه از دکترجلالی که خسته ازبروکراسی اداری برای ساخت پروژه پتاس طرود(که به گفته استاندار می تواند بادرآمدش کل استان را اداره کرد!)به مدیرکل صنعت ومعدن انتقاد می کند که چه کاری برای این پروژه انجام داده است دفاع کنیم وحمایتش کنیم به اوحمله کنیم قطعا به خودمان صدمه می زنیم بحث دوستان مرکز نشین که از غیرت جلالی درمانده شده اند درهوچی گر خواندش روشن است برآنان عذری نیست اما دوستان داخل شهرستان نباید به دامی که برای شاهرود پهن شده اند بیفتند بیاییم قبل هر قضاوتی همه عوامل رابررسی کنیم به طور مثال اگر ما ازپیشرفت کند صنعتی شاهرود ناراضی هستیم باید به دنبال عوامل آن بگردیم

درهمین پروژه پتاس طرود یک سوال جدی مطرح است که غیردکترجلالی کدام مسئول وبزرگ شهرستانی یااستانی ازفرمانداری تا استانداری واداره کل قدمی برای حل این مشکل برداشته اند؟واگرچنین کردند چرا از پیگیری هایشان گزارشی نمی دهند؟من دیدم مکررا اجرانشدن پتاس طرود راازچشم دکترجلالی دیده ایم در حالی که خود او بوده است که این پروژه راآفریده وخود او باجدیت آن راپیگیری کرده!بیاییم قدرداشته هایمان رابیشتر بدانیم که فردا دیراست.نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:سه شنبه 28 بهمن 1393 11:23 ب.ظ

ع.غ
چهارشنبه 6 اسفند 1393 08:33 ب.ظ
خایمال

الان باز زیر نظرم مینویسی خایمالی شغل شریفیه که اگه نبود امثال من از نون خوردن می افتادیم
یکشنبه 3 اسفند 1393 07:38 ب.ظ
هر چند می دانیم علی سعیدی در طی سالیان گذشته فعالیتهای خوبی در خصوص مردم شاهرود انجام داده از جمله بکارگیری تعداد زیادی از عناصر ارزشی و انقلابی شاهرود در برخی سازمانها و نهادها و همچنین تشویق و هدایت برخی شرکتها جهت سرمایه گذاری در شاهرود .

اما سعیدی با حمایت جدی از ترابی که بسیار ترسو و محافظه کار می باشد مورد انتقاد شدید مردم قرار دارد .
ترابی طی این سالها در حد و قواره شاهرود نبود و چه بسا باعث عقبگرد توسعه شهرستان شاهرود نیز شده است .
ترابی نقش پیاده نظام سمنان در شاهرود را ایفا می کند و فقط به فکر باند بازی و منافع خودش می باشد .
اگر ترابی خوب بود همون سال اول مرکز استانیها دکش می کردند .
ترابی در حال حاضر بزرگترین مانع استان شدن شاهرود می باشد چون ..... خیلی ضعیفه وبعضی وقتها حرفهایی میزنه که آدم .....
امید
جمعه 1 اسفند 1393 10:33 ب.ظ
http://pwsh.blogfa.com/post/556
تصاویر بارش برف در شاهرود
جمعه 1 اسفند 1393 09:15 ق.ظ
ظاهراً پروازهای روزانه فرودگاه شاهرود از شنبه(دوم اسفند) آغاز خواهد شد.
شاهرود نامه
پنجشنبه 30 بهمن 1393 05:18 ب.ظ
برو فکر نان کن که خربزه آب است
http://shahroodname.mihanblog.com/post/47
همشهری
پنجشنبه 30 بهمن 1393 04:09 ب.ظ
باتكشكر از مطلب بجایتان و آرزوی توفیق و موفقیت همچنین درود خسته نباشید به پرچمدار استان شاهوار آقای دكتر جلالی.
امید
پنجشنبه 30 بهمن 1393 03:12 ق.ظ
http://pwsh.blogfa.com/post/555

حرکت زشت روزنامه نگار ایرانی ساکن لندن

استفادهء زیرکانه از یک عبارت برای زیر سئوال بردن مردم فرهنگ دوست شاهرود
یارمحمدی
چهارشنبه 29 بهمن 1393 05:08 ب.ظ
تمام بی ادبانی که نظراتشان خلاف واقع و بدون داشتن اندک اطلاع و معلومات مربوطه است کسانی هستند که در دستیابی به اهداف و منافع شخصی خود به سد محکمی به نام دکتر جلالی (که حامی عموم مردم می باشد نه قشر خاصی) برخورد کرده اند. چنین افرادی کاملا نظراتشان مغرض است و بدون عدالت قضاوت میکنند. اگر قدری انصاف و عدالت به خرج دهند به زحمات و توانایی دکتر جلالی اعتراف خواهند کرد. خداوند نگهدارش باشد
چهارشنبه 29 بهمن 1393 12:10 ب.ظ
جناب آقای یاقوتی تردید نداشته باش نظرات بی ادبانه و از روی عصبانیت توسط غیر شاهواریها و به لحاظ استماع شدید تر صدای پای استان شاهوار در گوش آنان است. هر چه به استان شدن شاهوار نزدیک شویم باید آمادگی شاهواریان برای صبوری در مقابل بی ادبان بیشتر شود. البته استان شاهوار مدیون صبوری شاهواریان و اخلاق ائمه گونه می باشد.
پاسخ همایون یاقوتی : باسلام دوست عزیزم. قطعا عشق وعلاقه جوانان رشید این سرزمین ارزوی چنددهه استان شدن شاهوار عزیز رامحقق می کند
چهارشنبه 29 بهمن 1393 09:27 ق.ظ
اسم پروژه های نیمه تموم كافیه برای اثبات بی عرضگی و ناتوانی جلالی.
نماینده فقط كاتب گرمسار بی سر وصدا تموم امكانات استانو میبلعه و یه لیوان آبم روش.
حالا جلالی و رستمی و خسروی برن عربده كشی كنن.
پاسخ همایون یاقوتی : باسلام.اینطور که شما می گویید اصلا نیست در سمنان وگرمسار مشکل سرمایه گزاری صنعتی نیست وبه صورت خودکار سرمایه جذب می شود بدون هیچ تلاشی از سوی نهاد وفرد خاصی اما در شاهرود برای اخذ مجوز یه کارخانه به طور مثال کارخانه کیمیا باید یکسال دوید!
چهارشنبه 29 بهمن 1393 09:24 ق.ظ
اگه كارای مملكت با یك عربده حل میشه پس دفعه بعد به كسی كه صداش بلندتره رای بدیم.
پاسخ همایون یاقوتی : ان عربده ای که شما می گویید ما اسمش راحق خواهی می نامیم به نظرم تصمیم درستی گرفتید.
چهارشنبه 29 بهمن 1393 09:23 ق.ظ
آره ارواح پدرش. همه كارها با یك نعره جلالی تموم میشه.
ساده لوحی هم حدی داره به حضرت عباس
پاسخ همایون یاقوتی : بله کارها تموم نشد ماهم نگفتیم سیمان بیارجمند و.. اماده افتتاح هستند بلکه تاثیرش را در حضور مدیر کل در شاهرود برای تسریع در کارها داشت
چهارشنبه 29 بهمن 1393 09:22 ق.ظ
دامپزشك برو سوادتو ببر بالا خبر سیمان مال قبل این جریان بوده
پاسخ همایون یاقوتی : دامپزشکی هم شغلی والاست که باید به آن افتخارکرد درهمینجا ازهمه دامپزشکان کشور که بازحمات زیاد سلامت غذایی جامعه را خلق می کنند تشکر می کنم.دوست عزیز چرا نمی گویید قبل تمام این جریانها دراین یکسال اخیر دکترجلالی چندجلسه بامدیران ارشد دولتی وبانکی کشور برای کارخانه سیمان بیارجمند داشته اند؟با رجوع به ارشیو سایت دکترجلالی پی خواهید برد.چرا شما حضور مدیرکل در کارگروه صنعت ومعدن شاهرود را نمی بینید؟
چهارشنبه 29 بهمن 1393 09:18 ق.ظ
دروغگوی نادان
خبر راه اندازی سیمان بیارجمند رو یك هفته قبل از سفراستاندارو عربده كشی جلالی اعلام كرده بودند.
چرا مردم رو احمق فرض میكنی؟؟؟؟
پاسخ همایون یاقوتی : دوست عزیز چرا نمی گویید قبل تمام این جریانها دراین یکسال اخیر دکترجلالی چندجلسه بامدیران ارشد دولتی وبانکی کشور برای کارخانه سیمان بیارجمند داشته اند؟با رجوع به ارشیو سایت دکترجلالی پی خواهید برد.چرا شما حضور مدیرکل در کارگروه صنعت ومعدن شاهرود را نمی بینید؟
ع غ
چهارشنبه 29 بهمن 1393 02:22 ق.ظ
تزریقاتی خایمال
پاسخ همایون یاقوتی : شغل تزریقاتی از شغلهای حساس است اگر فردی نتواند رگ مریض رابگیرد خدای معلومات هم باشد درمواقع حساس مریض از دست میرود زحمت این کا را پرستاران وتزریقاتی های عزیز انجام میدن که خدا اجرشان بدهد.پاینده باشید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.